درباره ما

 

درباره شرکت:

امروزه تخصص، صداقت، تعهد و اعتماد متقابل از رموز دستیابی به ارتباطات تجاری فعال، پویا و پایدار می باشد. ارکانی حیاتی که شرکت بازرگانی جم شریان تجارت جهانی به پشتوانه بیش از ۲۰ سال تجربه و تلاش موسسین خود به راستی سرلوحه برنامه ها و فعالیت های حرفه ای خود قرار داده است.

ایجاد ارتباطات سازنده و پایدار، بهره مندی از تخصص به روز و منطبق بر آخرین قوانین بازرگانی داخلی و بین المللی، ارائه راه حل های متنوع بازرگانی و لجستیکی و خدمات متمایز و رضایت بخش این شرکت بازرگانی را شریک کسب و کار تجاری بی نظیر بسیاری از فعالان اقتصادی، تجار و صاحبین صنایع ایران و جهان بدل نموده است.

اهداف:

شرکت بازرگانی جم شریان تجارت جهانی بر خود میبالد که حاصل سالها فعالیت بازرگانی سازنده این شرکت در دستان توانمند بزرگان و جوانان  این مرز و بوم به گٌل نشسته و نفس به نفس چرخ های تولید و پا به پای اراده های پولادین، همنفس بزرگمردان سازندگی حماسه های مبارکی را قاب سالهای وانفسای تحریم نموده که درخشش و بالندگی بزرگانی چون فولاد مبارکه اصفهان را چونان نگینی بر پیشانی نصف جهان حک نموده است.

این شرکت ضمن ارج نهادن به جایگاه نیروی انسانی روزآمد به نقش آفرینی تکنولوژی های مدرن در تسریع و تسهیل انجام پروژه های تجاری باور داشته و به یاری سیستم اتوماسیون اداری پیشرفته فرآیند ثبت سفارش و ترخیص کالاهای وارداتی و صادراتی مشتریان را کنترل می نماید.به طوریکه با کاهش هزینه های زمانی و روانی پروژه باعث ایجاد فعالیت تجاری سودآور و آرامش خاطر طرف های درگیر فعالیتهای تجاری می گردد.

تاریخچه: 

سال ۱۳۷۹ نقطه آغاز فعالیتهای شرکت بازرگانی شاملی به مدیریت آقای جعفر شاملی است که با اخذ مجوز رسمی کارگزاری از گمرک ایران شروع فعالیت تجاری خود را با مدیریت امور گمرکی و ترخیص کالاهای وارداتی و صادراتی در شرکت بازرگانی شاملی بنیان نهاد و به مدد برقراری ارتباطات سازنده با مراکز و سازمانهای بازرگانی، دست در دستان توانمند صنعت، روز به روز بالیدن گرفت و چرخش پر غرور چرخهای سازندگی بر مدار تولید و توسعه را به تماشا نشست.

شرکت بازرگانی شاملی سالها بعد با کسب تجربیات فراوان در صنعت فولاد بالیدن گرفت و در سال ۱۳۹۵ با تاسیس شرکت بازرگانی جم شریان تجارت جهانی، همراه و هم نفس تولید کنندگان تا اوج قله های توانستن قد کشید و صفحات زرین فراوانی را در کارنامه افتخارات حرفه ای خود و نصف جهان به ثبت رساند.

امروز این شرکت ضمن تداوم فعالیت های گمرکی و ترخیص انواع کالاهای وارداتی و صادراتی با تملک شرکت حمل و نقل بین المللی سایبان دریا و با رصد نقاط ضعف و قوت صنعت حمل و نقل بین المللی و مشکلات پیش روی سایر همکاران، پا در وادی مدیریت حمل و نقل بین المللی کالا و مدیریت بازرگانی خارجی کالاهای صادراتی و وارداتی نهاده تا با کسب مجوزهای لازم از سازمانها و ارگان های مربوطه و به یاری دانش و تخصص گمرکی خود، تسلط به امور حمل و نقل بین المللی و امور بازرگانی خارجی بستر مناسبی را جهت انجام کلیه امور بازرگانی خارجی فراهم آورد.

 

معرفی مختصر تعدای از مشتریان ارزشمند گروه بازرگانی و کارگزاری جم :

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.