روغن پالم

خبرگزاری تسنیم از ورود ۱۲هزار تن روغن پالم “تاریخ مصرف گذشته” به ایران خبر داده است. این خبرگزاری می‌نویسد: «در سال ۱۳۹۶ محموله‌ای به حجم ۱۲ هزار تن روغن پالم که تاریخ مصرف آن هم منقضی شده بود، وارد کشور شده است. دستگاه دولتی هم که متولی واردات این روغن بوده، گزارش غلطی را به نهادهای مسئول در خصوص تاریخ انقضای این روغن‌ها داده است. این محموله که بیش از حجم مصرف داخلی هم هست، از گمرک ترخیص شده است.»
روغن پالم نوعی چربی گیاهی است که از هسته خرما گرفته می‌شود و به دلیل بهای نازل‌تر در برخی از محصولات لبنی جایگزین چربی طبیعی می‌شود. استفاده از این روغن در محصولات خوراکی در سال‌های اخیر در ایران انتقادات بسیاری را در پی داشته است.

گروه بازرگانی و کارگزاری جم (بازرگانی شاملی) به مدیریت آقای جعفر شاملی، دارای مجوز رسمی کارگزاری از گمرک ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۷۹ در زمینه صادرات و واردات و ترخیص کالا از کلیه کشورهای مجاز در زمینه های مختلف شروع کرده است. این مجموعه با بکارگیری نیروهای متخصص و کار آزموده در کشورهای ایران، هلند، هندوستان و امارات متحده عربی در زمینه صادرات و ترخیص واردات زمینی، هوایی و دریایی و ریلی انواع کالاها، جایگاه والایی را بین سایر شرکت ها با زمینه فعالیت مشابه کسب نموده و دارای افتخارات متعددی می باشد.

مجموعه بازرگانی و کارگزاری جَم، با داشتن شعبه های عملیاتی در بندر شهیدرجایی(بندر عباس)، بوشهر، تهران، اصفهان،فولاد مبارکه و دیگر گمرکات کشور آماده ارائه خدمات در زمینه ثبت سفارش، اخذ ترخیصیه و کلیه امور مربوط به ترخیص کالا از کلیه گمرکات مجاز کشور آماده همکاری با شما عزیزان می باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *