مشتریان

foolad

مجتمع فولاد مبارکه اصفهان

zobahan-costumer-jtgco

شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان

سه قرن اخیر به لحاظ افزایش سرعت تحولات در زمینه تکنولوژی تولید فولاد در کشورهای صنعتی و نیاز روزافزون به محصولات فولادی ایران در زمره وارد کنندگان محصولات فلزی قرار گرفت و ایجاد یک کارخانه ذوب آهن که مادر صنایع محسوب می شود به عنوان یک آرمان ملی از دوره قاجار مطرح بود . گروه بازرگانی جم در راستای کمک به اهداف این صنعت مادر، با افتخار تامین و واردات مواد اولیه و کالاهای مورد نیاز این صنعت و همکاری با این مجموعه را نصیب خود نموده است.

iran-potato-logo

کانون تولید کنندگان سیب زمینی بذری ایران – شرکت رویان بذر گستر

کانون بذر سیب زمینی ایران تامین کننده سیب زمینی استان های سراسر کشور می باشد که هر ساله با واردات میزان قابل توجهی بذر سیب زمینی این نیاز را برطرف نموده است. گروه بازرگانی جم افتخار دارد که ضمن همکاری پیوسته با این مجموعه هر ساله بذرهای خریدازی شده توسط این مجموعه را ترخیص و تحویل نماید. یک هزار و۶۰ تن بذر سیب زمینی توسط شرکت رویان بذر گستر (تولیدکننده سیب زمینی بذری در ایران) که از کشورهای هلند، آلمان و اسکاتلند برای کشت در مزارع استانهای اصفهان ، چهارمحال و بختیاری ، فارس ، زنجان ، کردستان ، مرکزی ، همدان و مشهد توسط گره بازرگانی جم از گمرک استان اصفهان ترخیص و خارج گردید

hamoon-logo2

شرکت کیمیا کاران هامون

این شرکت اولین و بزرگترین تولید کننده نشاء توت فرنگی از انواع خارجی در کشور و گلخانه دار نمونه کشوری در سال ۸۲ بوده و ارائه دهنده کودهای کمپانی گرین هاس ایتالیا که تنها سازنده کود به شکل کربوکسیلیک در دنیا و همچنین سازنده کودهای شیمیائی، ارگانیک و آلی است، می‌باشد. گروه بازرگانی و کارگزاری جم افتخار همکاری پیوسته با این مجموعه و ترخیص کالاهای خریداری شده توسط آن را از سالیان گذشته تا کنون بر عهده دارد.

شرکت فرمان خودرو سپاهان

شرکت فرمان خودرو تولید کننده مجموعه جعبه فرمان‌های مکانیکی خاور و نیسان جونیور مورد تائید مراجع معتبر داخلی و خارجی و همچنین تولید کننده مجموعه محور فرمان مزدا ۲۰۰۰، مجموعه محور فرمان پراید، مجموعه جعبه فرمان آذرخش، مجموعه جعبه فرمان مزدا ۲۰۰۰ ، مجموعه فرمان وانت شوکا و مجموعه جعبه فرمان جدید وانت پیکانجعبه فرمان بر روی خودروهای نیسان دیزل تحت استاندارد ISO/TS 16949-2009 در زمینه طراحی و تولید مجموعه جعبه فرمان و مجموعه محور فرمان از DQS آلمان می باشد
گروه بازرگانی جم افتخار ترخیص کالاهای خریداری شده توسط این شرکت را از کلیه گمرکات مجاز کشور در سابقه درخشان خود جای داده است.

شرکت برق آرا

شرکت برق آرا در زمینه نصب، تعمیر، راه اندازی و بهره برداری تجهیزات خطوط تولید و جرثقیل های سقفی، اجرای پروژه های برقی، سیستم علایم ارتباطات ، مکانیکی، تاسیساتی و کلیه تاسیسات مکانیکی فعالیت برگزیده و قابل توجهی را ازآن خود نموده. این مجموعه با همکاری گروه بازرگانی و کارگزاری جم اقدام به واردات و حمل و ترخیص کالاهای مورد نیاز در جهت پیشبرد اهداف خود کرده است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.