بندر آبادان
مدیر بنادر و دریانوردی آبادان از افزایش ۴۲ درصدی صادرات کالا در بندر آبادان خبرداد.
به گزارش روابط عمومی ، رضا سفاری بنا بر اعلام سامانه آمار سازمان بنادر و دریا نوردی گفت : طی دو ماه نخست سال ۹۷ ، صادرات کالا در بندر آبادان ۴۲ درصد افزایش یافت.
مدیر بنادر و دریا نوردی آبادان ادامه داد  : صادرات بندر آبادان از ابتدای فرودین تا پایان اردیبهشت ماه سال جاری در مقایسه با مدت مشابه به آن در سال گذشته ، ۲ هزار ۷۲۱ تن افزایش داشته است و این آمار، رشد  صادرات این بندر را نشان میدهد.

او یادآور شد: سفال و تره بار عمده کالاهای صادراتی بندر آبادان هستند  که مقصد این صادرات ، کشورهای حوزه خلیج فارس  از جمله کشور کویت  و امارات است.

گروه بازرگانی و کارگزاری جم (بازرگانی شاملی) به مدیریت آقای جعفر شاملی، دارای مجوز رسمی کارگزاری از گمرک ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۷۹ در زمینه صادرات و واردات و ترخیص کالا از کلیه کشورهای مجاز در زمینه های مختلف شروع کرده است. این مجموعه با بکارگیری نیروهای متخصص و کار آزموده در کشورهای ایران، هلند، هندوستان و امارات متحده عربی در زمینه صادرات و ترخیص واردات زمینی، هوایی و دریایی و ریلی انواع کالاها، جایگاه والایی را بین سایر شرکت ها با زمینه فعالیت مشابه کسب نموده و دارای افتخارات متعددی می باشد.
1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *